Měsíční rychlé hubnutí s výživovým poradcem- nyní 4.týden hubnutí za půlku

Přijměte naši výzvu k hubnutí, připojte se k nám a zhubněte lehce a pohodlně – navíc nyní za méně peněz. Poslední týden s Vámi půjdeme napůl!

4. týden hubnutí za půlku

AKCE/ 4.týden hubnutí za půlku

Jak se do akce zařadit?

Stačí se objednat a poté navštívit pobočku v Liberci. Zapojit se do programu hubnutí, nakoupit tři týdny diety. Čtvrtý týden jdeme s náklady napůl s vámi.

Pro koho akce platí?

Nabídka platí pro všechny nové i stávající klienty libereckého studia Slim 4 Ever do 31.10.2019. Vztahuje se na dietní program keto diety MyKETO (koktejly, kaše, dezety, polévky, hlavní jídla, omelety), nikoli na doplňky stravy či doplňkové výrobky (shakery, dg proužky či sušené maso). Pro každého klienta platí pouze jedna registrace. Slevu 50% na poslední (čtvrtý) týden diety si nelze vybrat v hotovosti ani vyměnit za jiné výrobky, než které jsou předmětem akce. Z akce jsou vyjmuty služby (diagnostika InBody a vstupní konzultace).

Jak to bude celé probíhat?

Po prvotní konzultaci Vás zvážíme na váze InBody 270. Zjistíme, jak si na tom stojíte s tuky, svaly, vodou a jaké je Vaše celkové nastavení organismu. Probereme možnosti a cíle které máte. Rozhodnete-li se, zapojíte se do uceleného programu MyKETO. Nakoupíte produkty na týden. Za týden se zastavíte ve studiu, převážíme opět na váze InBody, zhodnotíme výsledky a pokračujeme dál 🙂  Po třech úspěšných týdnech Vás čeká odměna nejen ve formě zhubnutých kilogramů na Vašem kontě, ale také se s Vámi čtvrtý týden podělíme o půlku nákladů na Vaši dietu. Ušetříte 1200,- Kč

Objednejte se nyní, ať maximálně využijete této nabídky.                                KONTAKT