DIAGNOSTIKA InBODY 270 

 Diagnostika InBODY 270

Podzim – pro každého znamená něco jiného.

Školáci mají začátek školního roku za sebou a těší se na Vánoce. Venku začíná trochu foukat a my se zaměřujeme sami na sebe. Podzim může být začátkem cesty sami k sobě.

 Po období dovolené, all inclusive stravování, grilování na zahradních párty, rodinných pikniků v přírodě a spoustě dalších lákadel přichází období, kdy se mnozí vracíme do reality všedních dní. Podzim je nádherné období změn v přírodě, lesy se barví snad všemi barvami, pohled do krajiny je každý den jiný. Jednou svítí slunce, jindy nám nevlídný protivný déšť připomene, že už je léto opravdu pryč a budeme se pomalu choulit do zimních kabátů.  Ještě stále se najdou dny, kdy můžeme vyrazit do přírody, ale přibývá těch, kdy se rádi zabalíme do deky a pustíme si krásný film. Toto období nám vrací pozornost z věcí kolem nás tak trochu k sobě samému. je čas hodnotit, plánovat. Pokud plánujete změnu svého těla, zdraví, nálady a směru, kterým se chcete ubírat – je podzim období, které Vám poskytne čas a prostor.

Chceme-li  nastartovat organismus správným směrem – je důležité udržet vyváženou stravu, kterou je vhodné doplnit o vyvážený zdroj proteinů. Proteiny jsou základním stavebním kamenem organismu. Trávení bílkovin je poměrně složitý proces, který tělu zabere určitý čas a právě proto mají bílkoviny dobrý sytivý účinek. Díky tomu, že budeme konzumovat kvalitní bílkoviny v dostatečném množství navíc spálíme více kalorií, než při trávení jiných živin. Tohoto jednoduchého, ale účinného principu využívá keto dieta MyKETO. Produkty z řady MyKETO mohou být našimi výbornými společníky. Vyvážená kompozice MyKETO jídel a koktejlů je skvělým zdrojem vitamínů, minerálních látek i výše zmíněných proteinů.

Abychom zjistili jak na tom naše tělo po letním období je čas se objednat na Kompletní analýzu těla na přístroji InBody.

Kompletní analýza těla – DIAGNPSTIKA InBOdy

Zjitíme, jak na tom jste z pohledu svalů, tuku, vody, ale zjistíme také zda je Váš viscerální tuk ( tuk uložený v krajině břišní) v normě Další veličinou, kterou Vám prozradíme je BMI ( Body Mass Indes) nebo třeba Váš metabolický věk.

Objednejte se na analýzu těla ještě dnes.

OBJEDNAT SE

Váha InBody