lednové slevylednové slevyVáha InBody

Leden – králem předsevzetí

Leden je pro mnoho lidí měsícem předsevzetí a nových začátků.  Snad každý z nás si minimálně jednou řekl: „Začnu od ledna….“  a je skoro jedno s čím máme na mysli začít. Někteří plánují přestat kouřit, začít s cizím jazykem, malovat, více chodit ven se psem, číst, zpívat, věnovat se rodině, konečně opravit veterána, najít si partnera ( teď nemyslím toho veterána:-) ), více spát, víc sportovat, cestovat, postavit dům, navštívit příbuzné, letět letadlem, naučit se háčkovat…..možností a přání je opravdu mnoho. Nejvíce, a to napříč snad všemi generacemi, je přání zhubnout.

Po Vánocích, po Silvestru, kdy jsme si dopřávali spoustu sladkostí, cukroví, řízků, salátů, hus, kachen, štrůdlů, dortíčků, chlebíčků, vánoček, štoliček  a v neposlední řadě více alkoholu – je čas to změnit. Polepšit se a pomoct trochu svému zdraví. Bohužel toto předsevzetí mnohdy ztroskotá na plné ledničce (přeci to nevyhodíme), na slabé vůli, na nepochopení Vašeho okolí, ale i na nás samotných.

Přicházím s nabídkou, být Vaším průvodcem.

Pomohu Vám překlenout první kroky k Vašemu cíli. Cílem může být nejen štíhlé tělo, odložená kila, štíhlejší pas, ale také lepší pocit při pohledu do zrcadla, vrácení vlastní sebejistoty, nalezení ztracené sebedůvěry. Pomohu Vám zažít pocit, při odkládání starého oblečení a kupování si nového – o číslo menšího. Uslyšíte své blízké říkat, jak Vám to sluší, že máte úsměv ve tváři a žáří vám oči. A to se moc dobře poslouchá 😉

Jsem výživovou poradkyní se zkušenostmi a praxí. Společně najdeme cestu, která bude ušitá na míru přesně Vám. Spolupracuji se společností MyKETO, českým výrobcem proteinové diety a dalších doplňků stravy, kterými můžeme (budete-li chtít a bude-li Vám to vyhovovat) doplnit Váš plán.

Co nabízím?

  • Ideální nastavení osobního hubnoucího režimu
  • Zjišťování množství tuku, svalů, vody a minerálů (hydratace) v jednotlivých částech těla
  • Pravidelné konzultace a podpora během hubnutí – udržení motivace, rada na každý den 🙂
  • Vážení v normálním oblečení, žádné fotky před a po (nebudete-li si je přát)
  • Ověřené výsledky i při vysoké nadváze nebo zdravotních omezeních s certifikovanými výživovými poradci
  • Stejné ceny akčních balíčků na e-shopu i v poradnách!

InBODY velký pomocník

Pro celkovou analýzu těla používám přístroj InBODY. Je to neskutečně chytrý pomocník. Umí rozlišit tuk, svaly a vodu ve Vašem těle a propočítat vzájemné poměry těchto veličin (BMI, WHR, BMR). Jednou ze zásadních informací, kterou nám umí také poskytnout je hladina viscerálního tuku. Už jste o tomto tuku slyšeli? Pokud je ho v našem těle větší množství – je to velký nepřítel našeho zdraví. Bohužel může podporovat vznik onemocnění, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární choroby, ale dokonce i demenci a stárnutí. Hladinu viscerálního tuku by podle mne měli znát všichni, bez ohledu na věk a množství kilogramů, protože i hubení lidé mohou mít s viscerálním tukem problém.

Studio v centru Liberce

Studio Slim4ever najdete v centru Liberce, dobře dostupné MDH. Provozní doba je ve všedních dnech od 8-20.00 VŽDY po předešlé dohodě. Klientům se věnuji osobně a jednotlivě, proto nelze přijít bez předchozí dohody.

Lednové slevy

Aby Váš start do nového roku byl příjemný. Připravili jsme pro Vás na leden výhodnou nabídku ve formě balíčků výrobků MyKETO. Balíčky jsou cenově velmi zvýhodněny . Nákup jednoho jídla v balíčku Vás vyjde na 49,-Kč – což je naprosto jediněčná cena.

Objednejte se
balicek produktusleva 26%Pět koktejlůbalicky produktu