MYKETO SPORT je první proteinový shake pro sportující děti

Správná výživa a regenerace je pro vývoj mladého sportovce to nejpodstatnější! Děti a mladí sportovci, kteří organizovaně sportují alespoň 3x týdně, by měli být  považováni za vrcholové sportovce – mladé profesionály. Období dospívání je velmi náročné jak z hlediska fyzického, tak psychického vývoje. Potřeby mladého organizmu jsou přímo obrovské, organismus vyžaduje nejenom příjem všech nezbytných živin, ale také vyšší příjem energie. V období dospívání vyrostou chlapci   15–30 cm, dívky o 18–25 cm, jejich svalová hmota se zdvojnásobí. Pokud se k vývoji přidá ještě sport, nároky na energii, vitamíny a minerály se ještě zvyšují. A proto přicházíme na trh s naprostou novinkou, kterou je proteinový shake pro sportující děti.

Abychom předešli negativním dopadům nedostatečné nebo špatné výživy na zdravý vývoj dospívajících, kteří sportují, musíme si uvědomit, že dítě ani teenager není MALÝ DOSPĚLÝ.

Strava mladého sportovce musí být mimořádně kvalitní, vyvážená a energeticky bohatá. Pro většinu dětí a mladých sportovců je téměř nemožné požadované množství energie přijmout v běžné stravě. Nejen tréninky, ale i správná výživa a regenerace rozhodují o vítězi. Řešení nabízí první produkty z řady MyKETO sport.

Speciálně pro MLADÉ SPORTOVCE

Speciálně pro potřeby mladých českých sportovců jsme vyvinuli SPORTOVNÍ  PROTEINOVÝ SHAKE pro sportující děti se speciálním proteinovým komplexem, doplněným o MCT tuky, vitamín D a další potřebné vitamíny. Jeho cílem  je zajistit regeneraci svalů a pohybového aparátu, doplnění vyčerpané energetické zásoby (svalového glykogenu) a optimální příjem vitamínů. Pro zdravý vývoj  pohybové soustavy je mimořádně významnou složkou proteinového komplexu kolagen.

Klinické studie prokázaly, že z proteinů pouze kolagen posiluje kosti,  klouby a vazy, ochraňuje střevní výstelku a pojivové tkáně a také zlepšuje pružnost kůže. Kolagen v kombinaci s MCT tuky navíc optimalizuje rychlost vstřebávání bílkovin, které tělo sportujících používá k regeneraci. MCT tuky se rychle metabolizují na ketony, které jsou ideálním zdrojem energie. Literární zdroje také uvádějí, že MCT tuky jsou výkonné palivo pro činnost mozku a sportovec určitě potřebuje nejenom výkonné svaly, ale i výkonný mozek. Pro sportovní úspěch je  bojí nezbytné!

Sprotovní shake můžete zakoupit ve studiu MyKETO v Liberci. Rádi Vám zde vše vysvětlíme a Vašim dětem uděláme kompletní analýzu těla na váze InBODY 270. 

Kontakt

Kontakt
Proteinový shake pro sportující děti