Detox pro Vaše tělo díky InPURE!

InPURE nyní jako dárek pro září a říjen

Detox pro Vaše tělo díky InPURE ! Na začátek podzimu a prvních chladných dní, jsme si pro Vás ve spolupráci s firmou Goldim spol. s r.o. připravili dárek v hodnotě 389 Kč. Jedná se o přípravek InPure, který vám pomůže s detoxem a hloubkovým očištěním organismu.

Podmínky akce: Akce InPURE zdarma platí od 8.9. do 31.10. 2019 ve studiu MyKETO Liberec, Liliová 5.  Neváhejte a objednejte se už dnes. Dárek obdržíte při nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Produkt si rovněž můžete zakoupit přímo na stránkách E-shopu, kde při zadání hesla  „LIBEREC“ do políčka slevový kód, budete mít slevu 5% z celého nákupu.Odkaz ne E-shop je  ZDE.

InPURE je doplněk stravy zaměřený na odstranění přebytečné vody, tuků a toxických látek z organismu. Po letních prázdninách, dovolenkovém lenošení, all-inclusive stravování, přijde snad každému vhod kvalitní prostředek podporující očistnou kůru a celkový detox. Navíc tento přípravek vhodně podpoří Vaše poprázdninové hubnutí a návrat zpět do běžného režimu života. Pokud jste se pro hubnutí ještě nerozhodli a  zatím se k němu teprve odhodláváte – nevadí. Nyní máte jedinečnou příležitost začít, a to hned se silným společníkem, kterého v InPURE najdete. Nyní ho dostanete k prvnímu nákupu ve studiu (nákup v hodnotě 2500,- Kč) zdarma. Přijďte si pro skvělý dárek už dnes! 

Řešíte, jak zhubnout lýtka, paže či vás trápí oteklé prsty? Sáhněte po InPURE! 

Synergicky působící bylinný komplex extraktů v doplňku stravy InPURE napomáhá celkové očistě organismu, regulaci trávení včetně podpory funkce jater, optimalizaci činnosti trávicího traktu a harmonizaci vnitřního prostředí těla. Jednou z hlavních složek složek tohoto úspěšného preparátu je BIO NEOPUNTIA®.

BIO NEOPUNTIA®

V našem výrobku se jedná o patentovaný extrakt získávaný z ekologicky pěstovaných plodů opuncie druhu Opuntia ficus indica, který má klinicky prokázané diuretické vlastnosti, čímž napomáhá odvodnění, tedy odstranění přebytečné vody z organismu, zároveň má pozitivní vliv na odbourávání tuků a dokonce i na úpravu hladiny tuků v krvi. Extrakt se velmi osvědčil u skupiny mužů i žen. Velmi pozitivně působí v případě dlouhodobého zadržování nadbytečné vody či při hromadění tuku v organismu. U BIO NEOPUNTIA® studie prokázaly pozitivní vliv na snížení absorpce (vstřebávání) tuků o 28 %, snížení hladiny „škodlivého“ LDL a naopak žádoucí zvýšení hladiny „hodného“ HDL cholesterolu.

Síla účinku opuncie je překvapivá, NEOPUNTIA® zvyšuje vylučování přebytečné vody z organismu o 27 % (odborníci hovoří o tzv. diuretickém účinku, neboli zvýšeném vylučování vody močí), ovšem, bez ztráty cenných elektrolytů a při současném zachování hodnoty krevního tlaku. Obojí je pro lidské zdraví velmi důležité. Zejména ženy rozhodně ocení, že NEOPUNTIA® působí proti pocitu „těžkých nohou“ způsobených nepříjemnými otoky, především v oblasti kotníků. To vše „umí“ NEOPUNTIA®,  přírodní výtažek získávaný z plodů a listů opuncie.

ALOE VERA

 je další velmi oblíbený a všeobecně uznávaný přírodní detoxikační prostředek používaný i  v tradiční indickéčínské i arabské medicíně. Přečištěné látky obsažené v dužnatých listech aloe vera napomáhají při překyselení žaludku, při potížích se slinivkou břišní,  ekzémech i zvýšené hladině krevních lipidů (tuků).

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

snad ani nemůže při detoxikaci chybět, používá se především pro detoxikaci jater. Stejně blahodárné účinky jako na játra má také na žlučník. Za pozitivní účinky ostropestřce mariánského jsou zodpovědné flavolignany souhrnně označované jako dobře známý a prospěšný silymarin.

VIOLA TRICOLOR

je sice malá bylinka našich luk a mezí, ale silná svým účinkem. Obsahuje saponiny se silně čistícími účinky. Dále obsahuje velmi důležitý flavonoid rutin, který snižuje fragilitu, křehkost krevních cév, se kterou většinou bojují lidé starších generací, osoby s hypertenzí (vysokým krevním tlakem), atd. Nejčastějším projevem zvýšené křehkosti kapilár je vyšší náchylnost ke vzniku modřin.

CITRUSOVÁ VLÁKNINA

 doplňuje systém biologicky účinných složek doplňku stravy InPURE a působí jako čistící složka trávicího traktu, ve kterém je přítomno více než 70 % imunitního systému našeho těla, jehož očista je pro správné imunitní funkce velmi důležitá. Citrusová vláknina je nestravitelná složka potravy fungující jako potrava pro pro-biotické bakterie v trávicím traktu, stimuluje jejich růst, a proto je velmi důležitá pro osoby každého věku.

S novými vědeckými poznatky se stále více ukazuje nezbytnost očisty organismu od škodlivých látek a toxinů, která má zásadní význam pro lidské zdraví a je nezbytným krokem k úspěšnému a trvalému hubnutí. Otázku, jak zhubnout řeší mnoho z nás. Odpověď není jednoduchá, protože nebyl vynalezen nějaký zázračný prostředek, ani se jako mávnutím kouzelného proutku nemůžeme proměnit ze vteřiny na vteřinu. Přesto toho můžeme udělat hodně. Začněte s kvalitní detoxikací, podpořte své zdraví a postupně odhoďte s MyKETO nasbíraná kila snadno a lehce. Nenechte si ujít možnost bezplatné očisty organismu už dnes!

Podmínky akce: Akce InPURE zdarma platí od 8.9. do 31.10. 2019 ve studiu MyKETO Liberec, Liliová 5.  Neváhejte a objednejte se už dnes. Dárek obdržíte při nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Produkt si rovněž můžete zakoupit přímo na stránkách E-shopu, kde při zadání hesla  „LIBEREC“ do políčka slevový kód, budete mít slevu 5% z celého nákupu.Odkaz ne E-shop je  ZDE.

Objednejte se nyní

Přijďte si pro dárek
InPURE Detox organismu